Продаж яхт у Хорватії

Яхтинг в Хорватії є однією з найпопулярніших водних розваг в країні. Берегова лінія Хорватії має довжину більше 5 800 кілометрів, і складається з більш як 1 200 островів, що робить його ідеальним місцем для яхтингу.

Хорватський яхтинг пропонує безліч можливостей для відпочинку і розваг. Ви можете провести день, відвідуючи найкрасивіші гавани та бухти на островах, або занурюватися у море, щоб насолоджуватися водними розвагами, такими як серфінг, кайтсерфінг, водні льодки, водний скутер і т.д.

Одним з найкращих способів насолодитися Хорватською природою та культурою є взяття в оренду яхти. Ви можете орендувати яхту з капітаном або без, в залежності від вашого досвіду та бажання. Яхтинг у Хорватії дозволяє відвідати багато красивих місць, що не доступні на суходолі, такі як східні та західні узбережжя островів, водоспади, дикий пляжі та затоки.

Якщо ви хочете взяти участь в різноманітних водних розвагах, то Хорватія пропонує багато можливостей. Ви можете провести день, серфуючи на вітряку або кайті, вирушити на риболовлю, підводний човен або дайвінг.

Західна Хорватія відома своїми неймовірними гротами і спелеологічними станціями, які можна відвідати під час яхтингу.